krem na dzień, krem na noc krem pod oczy

moc Skandynawii

poznaj kolekcję norweski wiatr

Według nas naturalna pielęgnacja to czerpanie z najczystszych i najbardziej wartościowych składników. To również wprowadzenie naszej skóry w stan samoregulacji, która dziś może być zakłócany przez niekorzystne substancje zawarte w kosmetykach.

Zapewniając jej odpowiednie składniki i wartości odżywcze, odwdzięczy się zdrowym i świeżym wyglądem. W dzikiej naturze tkwi moc – pozwól sobie ją odkryć. Linia Norweski Wiatr to kremy pielęgnacyjne oparte na najwyższej jakości składników, które znaleźliśmy w dalekiej Skandynawii Północnej.

ultranawilżający krem na dzień

Podaruj swojej skórze ukojenie dzięki ultranawilżającym właściwościom skandynawskiego złota - jagodom lingonberry, które dodają cerze witalności i doskonale ją ujędrniają. Dzięki właściwościom antyoksydacyjnym, pomogą ujednolicić koloryt, zredukować zaczerwienienia i przywrócić.

dowiedź się więcej
intensywnie regenerujący krem na noc

Daj swojej skórze odpocząć. Specjalnie opracowane połączenie drogocennych składników działa jak regenerujący booster, który odżywia i nawilża cerę, gdy odpoczywasz. Złoto Skandynawii - lingonberry wraz rokitnikiem łagodzą podrażnienia, otulając ją do snu. Dzięki witaminie E i nasyconym kwasom tłuszczowym pozyskiwanym z nasion jagód, krem działa na skórę kojąco, odmładzając ją.

dowiedź się więcej
odżywczy krem pod oczy

Rozświetl swoje spojrzenie dzięki precyzyjnie dobranej kompozycji skandynawskich składników odżywczych - jagodom lingonberry i porzeczki. Bezzapachowy krem działa jak norweski wiatr - kojąco i odżywczo - dodatkowo rozjaśniając cerę i poprawiając jej koloryt. Dzięki maceratowi z dzikiej porzeczki i zawartej w nim witaminie C oraz kwasom NNKT, skóra staje się odżywiona i dotleniona.

dowiedź się więcej