Poznaj nas

To, co zrodziło się w nas jako zwykła potrzeba i przejaw troski o siebie i bliskich przerodziło się w rozpoznawalną markę, poważny angażujący nas biznes, filozofię i kierunek życia. Stworzyliśmy markę kosmetyków pielęgnacyjnych dających widoczne rezultaty i bezpiecznych dla zdrowia. Chcemy czerpać z natury to, co najcenniejsze, jednocześnie szanując środowisko naturalne i dbając o jakość naszych produktów.
Kosmetyki Mohani są przyjazne naturze i człowiekowi. Bezpieczne dla każdego typu skóry. Łagodne, ale efektywne. Proste składem, ale skuteczne i wielkie w swoim działaniu.
Podróżując i docierając do wielu zakątków świata wróciliśmy mądrzejsi i bardziej świadomi naszych potrzeb. Chcieliśmy stworzyć coś, co byłoby zgodne z naszymi przekonaniami a czego nie mogliśmy znaleźć tutaj. Chcieliśmy połączenia siły natury z rezultatami w zdrowej, zadbanej skórze twarzy i ciała.

Chcieliśmy Ci opowiedzieć o sobie i naszej marce. Jesteśmy Dorota i Oskar, tworzymy parę w życiu i zgrany duet w biznesie. Kiedy tworzyliśmy Mohani ponad 7 lat temu, nie przyszło nam do głowy, że to, co zrodziło się w nas jako zwykła potrzeba i przejaw troski o siebie i bliskich, przerodziło się w rozpoznawalną markę, poważny angażujący nas biznes i tak wyraźnie nadało kierunek naszemu życiu.

Zaczęło się zwyczajnie, od podróży do Tajlandii. Odkryliśmy wtedy Ajurwedę, która przekonała nas do mocy roślin i sile drzemiącej w naturze. Przywieźliśmy ze sobą nie tylko wspomnienie dotyku ciepłego piasku na stopach ale także pomysł na stworzenie całkowicie naturalnych, roślinnych receptur na preparaty do pielęgnacji całego ciała. I tak już zostało. Każdorazowo poszukujemy lokalnych ciekawostek botanicznych, wyciągów, maceratów, olejów. Przyglądamy się roślinom, kwiatom, mchom, rozmawiamy z ludźmi, obserwujemy, jak dbają o siebie, co im służy. Ta naturalna dla nas ciekawość i uważność pozwala nam tworzyć całkowicie naturalne, polskie kosmetyki. W pełni ufamy naturze i wierzymy, że jeśli tylko dostarczysz skórze właściwych substancji odżywczych, odwdzięczy się zdrowym i świeżym wyglądem.

Zacznij z nami swoją podróż w odnalezieniu indywidualnych rytuałów, które stanowią drogę do zrozumienia Twoich potrzeb. Pozwól nam Cię przekonać, jak wielka moc drzemie w naturze.