Twórz z nami mohani

Dostrzegamy i doceniamy energię i pasję, jaka drzemie we wszystkich miłośnikach naturalnej pielęgnacji. Publikujesz treści na autorskim blogu? Zamieszczasz recenzję na FB lub Instagramie? Prowadzisz swój kanał YouTube? Doskonale! Napisz do nas, jeśli masz pomysł na ciekawą treść i pomysł na realizację wciągającego materiału. Zastanówmy się wspólnie, co możemy razem zrobić.
Wierzymy, że rośliny mają moc a potęga składników botanicznych budzi w skórze naturalne procesy samoodnowy i samoregulacji. Twoja skóra sama wie, jak najlepiej o siebie zadbać!
Bliska jest nam natura, dlatego szanując ją, czerpiemy z niej to, co cenne, aby Twoja skóra poczuła się lepiej. Inspirują nas do tworzenia rytuały pielęgnacyjne z różnych stron świata i stosowane w nich substancje roślinne.
Staniesz się częścią Mohani! A my dokładamy starań, pomagamy w odkrywaniu swojej drogi do pielęgnacji i dobieraniu rytuałów z największą troską o własne indywidualne potrzeby.
Współpraca z nami to dostęp do najwyższej jakości kosmetyków opartych na przemyślanych recepturach i składnikach. Dzięki temu Ty również podążasz za trendami. Twoje zaangażowanie i współpraca zyskają dostęp do szerokiej grupy odbiorców, dzięki dodatkowemu wsparciu z naszej strony.

Kosmetologia Naturalnie: Norweski Wiatr

Kremy z linii Norweski Wiatr marki Mohani widziane okiem Kosmetologia Naturalnie, która o naturalnych składach i naturalnej pielęgnacji wie prawie wszystko! Jeśli chcecie dowiedzieć, co kryje się w ich kładzie i gdzie tkwi tajemnica ich skuteczności, zapraszamy do oglądania.

Tryfonka Maluje: Czy kosmetyki naturalne działają

Linia Norweski Wiatr pod lupą Marzeny z kanału Tryfonka Maluje, która wnikliwie prześwietliła i zrecenzowała nasze kremy. Jeśli chcesz się przekonać, czy Norweski Wiatr jest dla Ciebie - zapraszamy na film. Zajrzyj też na kanał Tryfonka Maluje, na którym znajdziesz wiele ciekawych treści na temat kosmetyków, makijażu i pielęgnacji dla cer dojrzałych i wymagających. Dzięki nim zaczniesz podejmować świadome decyzje urodowe. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami!

  • marketing@mohani.pl

Temat wiadomości:

Twórz z nami mohani - zgłoszenie

WYRUSZ Z NAMI W PODRÓŻ

stań się częścią Mohani. dołącz do nas!

    E-mail

    Wypełnienie formularza oraz oznacza zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych zawartych w nim danych osobowych.  
    Więcej o przetwarzaniu danych dowiesz się tutaj.